REFERENCE

Koucujici doktorka - reference

Jan Kotrbáček

Spolupráce s koučkou Bárou pro mne byla velice přínosná. Prvotní diskusí a analýzou se podařilo identifikovat pravděpodobnou příčinu osobního problému. Následně jsme společně nastavili systém nápravy za použití velice účinných metod cvičení, která prakticky a jednoznačně při užívaní v každodenním životě fungovala a vedla k dalšímu zlepšení přístupu k životu a lepší spokojenosti se sebou samým.

Bára využívá své bohaté životní zkušenosti, profesionální znalosti lidského zdraví jako lékařka a také jako vnímavá a schopná koučka citlivě vnímající lidské potřeby a nedostatky.

Spolupráci s Bárou doporučuji všem, kteří mají potřebu a chuť zlepšit vlastní fungování, nastavení, spokojenost a udržet si tak dlouhodobě dobré mentální a fyzické zdraví. Jako téměř u všeho je potřeba dodat, že kouč je průvodce, ale vždy velice záleží na přístupu samotného klienta, zda je ochoten se sebou pracovat a usilovat o změnu. 

Koucujidoktorka.cz - reference

Mária Škodová

Napísať referenciu niekomu, kto robí môj život lepší, je predsa jednoduché… než skutočne začnem písať. Chcem vlastne napísať všetko, čo pre mňa Bára urobila, ako ma ovplyvnila, inšpirovala, čo sa pre mňa zmenilo. Aké nové pohľady mi odkryla, aké nové možnosti a cesty ukázala… Chcem to všetko vystihnúť a úprimne – tak trochu chcem, aby ostatní videli Báru mojimi očami… inú skúsenosť, ako svoju vlastnú, totiž nemám. Takže ako to napísať?

Keď je po dňoch inverzie konečne modrá obloha a slnko, je to paráda. Celý svet je jasnejší a život krajší. Keď mám zamračené, Bára mi pomáha rozsvietiť , sprevádza ma mojou tmou. Keď sa zľaknem, stojí pri mne, ukazuje mi nové cesty a berie ma na miesta, z ktorých je lepší výhľad. Trpezlivo a s nadhľadom ma sprevádza cestou sebapoznania a ja potom vidím svoj život jasnejšie a robím si ho lepším a krajším.

Koucujidoktorka.cz - reference

Dominika Trčková

Představte si místo, kde cítíte naprostý klid, dokážete se úplně uvolnit a odhodit veškeré strachy. Provází vás empatická Bára a postupně společně odhalujete vaše životní bolesti, které možná neznají ani vaši nejbližší. Bára má v sobě neuvěřitelný klid a dar pomáhat lidem na jejich životní cestě. Já jsem Báru navštěvovala před mým otěhotněním a pak i v průběhu těhotenství. Podařilo se nám ujít velký kus cesty a uvolnit staré a nepotřebné programy. Setkání moc doporučuju. Děkuju Báro! 

Jolana Dlabolová

Moc mi pomohl pohled zvenku, rozbor situace a hledání příčin potíží, pro mě bylo nové koučování i přístup hledání příčiny pomocí kineziologie. Uvědomila jsem si, co chci řešit a co vlastně řešit nechci, což mi pomohlo najít vnitřní klid, potíže se spánkem ustaly. Je pro mě uklidňující, že pokud zase přijde nějaké kritické období, mám se na koho obrátit.

Jana Peffková

Bára je velmi milá, přátelská a podporující jako koučka i jako člověk. Dokáže těžké životní situace odlehčit svojí lidskostí a milým přístupem. Netlačí, ale empaticky naslouchá a vede jemně terapii s cílem zacelit, uzdravit. Já jsem se s ní setkala během svého onemocnění a vždy jsem z našich setkání měla příjemný pocit porozumnění a podpory. Umí dělat “kouzla” i online, to se v dnešní době hodí.

Karolína Cermannová

Chodím k Báře na kineziologii a koučování několik měsíců. Vždy se těším – umí vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém se můžu úplně uvolnit a otevřít, s naprostou důvěrou v dobrý výsledek. Naučila jsem se znovu plakat a říkat si o pomoc a být odvážná a taky laskavá. S každým mým traumatem a vnitřním bojem mi pomáhá hledat účinné kroky a způsoby, jak s tím nakládat, jak si to zpracovat, jak se posunout. 

Přejít nahoru